DUVAR KAĞIDI MODELLERİ NEDİR?
Hayatın içindeki objelerden ilham alınarak hazırlanan desenlerin, en özel renklerle birleşmesi ile oluşan tasarımlara dönüşmesi ve bu tasarımların duvar kağıdı olarak meydana getirilmesine ‘ev duvar kağıdı modelleri’ denir. Ev duvar kağıdı modelleri klasik, dömi-klasik, çiçekli, modern, geometrik, düz, çizgili, taş desenli, mermer desenli… gibi farklı konsepte sahip dekorasyonlarla uyumlu olarak kullanılırlar. Modern dekorasyon ile genellikle geometrik, strip, çiçek, yaprak, taş… gibi ev duvar kağıdı modelleri seçilirken, klasik dekorasyon ile lame ve dore dokunuşlara sahip desenler ve özellikle damasklar daha sıklıkla tercih ediliyor.

duvar-kagidi

EV DUVAR KAĞIDI MODELLERİNE NEDEN İHTİYAÇ DUYARIM?
İlerleyen teknolojinin ve hayatın içindeki koşuşturmanın yorduğu ruhlarımız arada bir duraklamak ve gerçeklikten uzaklaşmak istemiyor mu? Bu ihtiyacı gidermek için bazen hayal kuruyoruz, bazen okuduğumuz kitaptaki hikayenin içinde yaşamaya başlıyoruz, bazen de ard arda bölümlerini izlediğimiz o dizinin bir karakteri haline dönüşüveriyoruz. Dolayısıyla hepimiz ruhumuzun boş kalan yanını doldurmak için bir arayış içindeyiz. Özellikle son yıllarda bu arayış bizi güzel evlerde yaşamaya, şık ve rahat işyerlerinde çalışmaya, en hoş otelde kalmaya ve gittiğimiz restaurantı seçerken lezzetli yemek kadar sunduğu havayla da ilgilenmeye itmeye başladı. Yani göze hoş gelen güzellik arayışımız her geçen gün artıyor.

Yeni çağın getirdiği bu değişim dekorasyon sektörünün gelişmesini ve farklı bir boyut kazanmasını sağladı. Eskiden sadece duvarların temiz olması için yapılan duvar dekorasyonu günümüzde çok bambaşka bir boyuta taşınmış durumda. Tercih ettiğimiz ev duvar kağıdı modelleri ile hayalini kurduğumuz o evi gerçeğe yansıtabiliyoruz. Yaşadığınız yerlerde fark yaratan ev duvar kağıdı modelleri düz, çizgili, çiçekli, damask, rustik, geometrik… gibi çok fazla türe sahip. Yapmanız gereken tek şey sadece size en çekici gelen ve mobilyalarınıza en uyum sağlayan ev duvar kağıdını tercih etmek.

EV DUVAR KAĞIDI MODELLERİ NASIL KULLANILMALI?
Çeşitli marka ev duvar kağıdı ve binlerce ev duvar kağıdı modeli olduğuna göre doğru duvar kağıdını seçmek çok zor değil diye düşünüyorsanız fazlasıyla yanılıyorsunuz demektir. Ev duvar kağıdı modellerinden sizin yaşam alanınıza en uygun olanı seçmek sizin kişiliğiniz, duygularınız ve dekorasyonunuz ile birebir orantılı.

Benzer dekorasyona uyum sağlayabilecek birçok ev duvar kağıdı modeli ve rengi varken en doğru olanı nasıl seçeceksiniz? Cevap aslında basit bu tamamen size kalmış bir karar. Eviniz nasıl sizi yansıtıyorsa seçeceğiniz ev duvar kağıdı modeli de sizi yansıtacaktır. Sade ve uyumlu bir yapıya sahipseniz büyük ihtimal düz duvar kağıtları, küçük desenlere sahip ev duvar kağıdı modelleri ve pastel tonlar sizi kendine çekecektir. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, enerjik bir yapınız var ise patlayan renkler ve iddialı desenler sizin içinizdeki yaşam enerjisinin bir yansıması olarak duvarlarınızda yerini bulacaktır. Ben dikkat çekmeyi çok severim, evim gösterişi ve şıklığı ile herkesi etkilemeli diye düşünenlerdenseniz muhtemelen simli, doreli ve lameli ev duvar kağıdı modellerini tercih edeceksinizdir. Özetle sayısız ev duvar kağıdı modeli olsa bile sadece bir tanesi sizi yansıtacaktır… Sizi yansıtan ev duvar kağıdı modellerinden en doğru olanı seçmek için çabalarken mobilya ve aksesuarlarınıza bakmayı sakın unutmayın!

EV DUVAR KAĞIDI MODELLERİNİ NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM?
Duvar kağıdı modelleri ile ilgili bilgi almak ve yakından incelemek için size en yakın mağaza veya satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp WhatsApp