EV DUVAR DUVAR KAĞIDI MODELLERİNİN FİYATLARI NEDİR?

Ev duvar kağıdı modelleri içinden sizin yaşam sahanıza en uygununu seçerken kalitesi ve desenlerine verdiğiniz dikkat kadar tabi ki ev duvar kağıdı modellerinin ücreti de çok önemli. Tüm diğer ürünlerde olduğu gibi ev duvar kağıdı modellerinin de ücretleri kalitesine göre değişmekte. Üretim de kullanılan ana madde ve boya kalitesi ev duvar kağıdı modellerinin kalitesini oluştururken aynı zaman da maliyetinde ortaya çıkmasını sağlamakta ve ücreti belirlemekte.

duvar-kagidi-fiyatlari

Bir çok kişinin farkında olmadığı bir nokta piyasada satışta olan ve kötü ham madde ile üretildiği için tehlike saçan ev duvar kağıdı modelleri. Duvar kağıtları üretilirken su bazlı boya veya solvent bazlı boya kullanmak mümkün. Su bazlı boyalar çevreye ve insan sağlığına zararsızken solvent bazlı boyalar son derece tehlikelidir. Bu nedenle kaliteli ham madde ve nitelikli boya ile üretilen ev duvar kağıdı modelleri diğerlerinden farklı fiyata satılır.

Ev duvar kağıdı modellerinin fiyatlarında dikkat edilmesi gereken bir başka alan ise aldığınız 1 rulosu ile kaç metrekare kaplanacağıdır. Yani satın alacağınız ev duvar kağıdı ücretini hesaplarken rulo ücreti üzerinden hesaplamak yerine metrekare üzerinden hesap yapmanız çok daha mantıklı olacaktır. 1 rulo ev duvar kağıdı ile kaplanan alan duvar kağıdına göre değişkenlik gösterir. Bazı ev duvar kağıtları ile 5 metre kare alan kaplanırken bazıları ile 16,5 metre kare alan bazıları ile de 10 metre kare alan kaplanabilir.

Ravena Duvar Kağıdının bir rulosunun ölçüleri; Rulo boyu : 15,60 m, Rulo eni : 1,06 m Kaplama alanı olarak: 106 cm x 1560 cm (16,5 m²) ölçüye sahiptir. Dolayısı ile 1 rulo Ravena Duvar Kağıdı ile 16,5 metrekare alanı kaplamanız olası.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp WhatsApp